БК "Золотий Вік-2" перемагає фаворита

Перегляди: 1114

У другому матчі серії плей-оф до двох перемог чемпіонату України по баскетболу серед команд першої ліги, який сьогодні, 6 квітня, проходив у спортзалі ЦДПУ, кропивничани обіграли фаворитів пари - харківський БК "Університет-Баскет" з рахунком 91:82, передає кореспондент CBN.

В ході гри підопічні Андрія Бабенка лідирували більшу частину часу, але в середині третьої чверті дозволили суперникам не тільки відігратися, а й вийти вперед.

Проте своєчасний тренерський таймаут і наступні вдалі дії наших баскетболістів дозволили виграти цей поєдинок і перевести серію в третій матч, який відбудеться в Харкові.