«Інгулець» повернувся на друге місце в чемпіонаті України з футболу

Перегляди: 1034

Вчора, 2 травня, у Петровому ФК «Інгулець» здолав у матчі 31 туру «Рух» із Винників з рахунком 1:0.

Це була рівна гра гідних суперників, доля якої вирішилася на 65 хвилині, передає кореспондент CBN.

Саме тоді Січінава, який вийшов на поле на початку другого тайму, кинув у прорив Олександра Мішуренка. Нападника господарів зніс у власному штрафному голкіпер гостей Ільющенков. Пенальті за відсутності дискваліфікованого Акименка пробивав Олександр Кучеренко й розвів м'яч та голкіпера по різних кутах - 1:0.

Далі підопічні Сергія Лавриненка втримали мінімальну перевагу й здобули важливу перемогу, яка дозволила повернутися на другу сходинку турнірної таблиці, наздогнавши київський «Арсенал». Кияни ж сенсаційно в гостях програли черкаському «Дніпру», в складі якого єдиним голом відзначився колишній гравець «Олександрії», «Зірки» та «Інгульця» Роман Локтіонов.

На перше місце після перемоги в Харкові над «Геліосом» вийшла «Полтава», яка на два очки випереджає дует інших претендентів на путівку до елітного дивізіону.