На кортах м’ясокомбінату «Ятрань» у Кропивницькому провели тенісний турнір

Перегляди: 1118

З 29 квітня по 2 травня на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» проводився відкритий міський турнір з тенісу серед дорослих.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, взяли участь 24 спортсмени. Серед тенісистів віком до 50 років перемогу здобув Данило Михальченко, срібло завоював Степан Пташец, а третє місце посів Сергій Сахаров.

У змаганнях тенісистів, старших 50 років, переміг Віктор Даниленко з Олександрівки, срібним призером став Валерій Мальцев, бронзову сходинку п’єдесталу розділили Олег Бабенков і Володимир Кожемякін.

Переможці й призери змагань отримали дипломи управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького, а також кубки і медалі від організаторів та меценатів тенісного турніру.