«Олександрія» здобула Кубок престижу

Перегляди: 966

Сьогодні, 19 травня, на КСК «Ніка» в Олександрії відбувся матч заключного туру чемпіонату української Премь'єр-ліги.

На цей матч тренерський штаб «Олександрії» виводив своїх підопічних у гарному настрої - з ранку стало відомо, що співробітництво с наставниками продовжено ще на один рік, повідомляє кореспондент CBN.

Що ж до поєдинку, то він не мав ніякого турнірного значення. Суперники грали за престиж.

Перший тайм не був дуже видовищним і гольових моментів було створено обмаль. А після перерви господарі поля додали в швидкості й діяли більш різноманітно.

Це принесло свої плоди. Спочатку Василь Грицук заробив пенальті й сам же його впевнено реалізував. На 80-й хвилині знову ж Грицук відкотив м’яч під удар напарнику, і вже Стецьків пробив, встановивши остаточний рахунок поєдинку - 2:0.

Таким чином на другій стадії турніру УПЛ підопічні Володимира Шарана не зазнали жодної поразки й впевненно перемогли у втішному турнірі, посівши 7 місце.