Молодіжний склад «Олександрії» завоював бронзові медалі

Перегляди: 1351

Завершилась першість України з футболу серед молодіжних складів команд Української Прем’єр-Ліги.

В заключному турі підопічні Андрія Купцова приймали на своєму полі дублерів ФК «Маріуполь», повідомляє CBN.

Наші земляки поступилися з рахунком 0:1, але й головні конкуренти олександрійців у боротьбі за третє місце – львівські «Карпати» U-21 -  також поступилися своїм суперникам із полтавської «Ворскли» - 0:1.

Таким чином, саме футболісти «Олександрії» U-21 стали бронзовими призерами чемпіонату «молодіжок».

Зазначимо, що поступилися в турнірній таблиці хлопці Андрія Купцова лише визнаним фаворитам – донецькому «Шахтарю» та київському «Динамо».

Нагадаємо, що в сезоні 2016-17 років срібні нагороди чемпіонату серед команд U-19 також вибороли юнаки ФК «Олександрія».