Легкоатлети з Кіровоградщини блискуче виступили у фіналі спартакіади «Повір у себе»

Перегляди: 1228

З 19 по 22 травня 2018 року в Миколаєві відбулися всеукраїнські фінальні змагання спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю різних нозологій.

Як повідомили СВN у регіональному центрі «Інваспорт», вдало виступили представники Кіровоградщини.

Вихованка тренера Галини Михалюкової Анастасія Коновальчук здобула перемоги в бігу на 60, 100 метрів та в стрибках у довжину з місця. На дистанції 100 метрів вона виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Представник Олександрівки Віталій Кучеренко, якого тренує Яна Артеменко, зайняв перше місце в бігу на 100 м, став срібним призером у стрибках у довжину з розбігу та здобув бронзу на дистанції 200 метрів.

Юлія Демидова (тренер Олег Боришполь) показала найкращий результат у метанні м’яча та фінішувала третьою на дистанціях 100 та 200 метрів.