Кропивничанин здобув срібло на чемпіонаті України зі скелелазіння

Перегляди: 1074

Кропивничанин Ярослав Ткач посів друге місце на чемпіонаті України зі скелелазіння.

Змагання серед юніорів, молоді та юнаків (вид програми болдеринг) завершилися 10 червня у. Кам’янці-Подільському, повідомляє кореспондент СВN.

На старт вийшли 115 найсильніших спортсменів із 13 регіонів України (Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Харківська, Одеська, Вінницька, Львівська, Київська , Луганська, Хмельницька, Чернівецька, Полтавська області та місто Київ).

Кіровоградську область, яка посіла дев’яте місце в загальному заліку, представляли п’ять юних спортсменів, яких готував тренер Микола Побережець. Найбільший внесок у цей успіх зробив кропивничанин Ярослав Ткач, який здобув срібну медаль.