Міськрада Кропивницького вимагає звільнення голови правління «Кіровоградгазу»

836
кількість переглядів

Депутати міської ради Кропивницького вимагають звільнення голови правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександра Гладкого.

Відповідне рішення вони ухвалили на засіданні сесії сьогодні, 20 березня, передає кореспондент CBN.

«Порядок денний позачергового засідання одинадцятої сесії міської ради Кропивницького був сформований таким чином, щоб депутатський корпус та громадськість змогли дати оцінку тим подіям, які відбулись 14-16 березня і мали ознаки надзвичайної ситуації. У зв’язку з цим були проведені засідання комісії по техногенно-екологічній безпеці та надзвичайним ситуаціям, прийняті відповідні рішення», – зазначив міський голова Андрій Райкович.

Читайте також: Війна між газовиками і тепловиками у Кропивницькому: найголовніше

Депутати підтримали рішення міської ради, яким визначена негативна роль голови правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександра Гладкого у відключенні газопостачання, через що були створені передумови виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, а оселі мешканців міста Кропивницького, заклади освіти та охорони здоров’я, інші установи та заклади інфраструктури міста залишились без опалення, що поставило під загрозу життя і здоров’я громадян.

ВАТ «Кіровоградгаз» має забезпечити безумовне дотримання актів, що регулюють питання проходження сталого опалювального сезону, в тому числі рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та в подальшому не допускати їх невиконання.

Рішенням також висловили недовіру голові правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександру Гладкому, крім того, депутати звернуться до НАК «Нафтогазу України» щодо подальшого перебування Гладкого на посаді.

Відповідне звернення також направлять до Прем’єр-Міністра України, Голови Служби безпеки та Генерального прокурора.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.