Мерія Кропивницького готова виділити землю під держпрограму з будівництва нового житла

1239
кількість переглядів

Міська рада Кропивницького готова співпрацювати з регіональним управлінням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Про це на зустрічі з директором управління Артемом Погребнюком заявив мер Кропивницького Андрій Райкович сьогодні, 28 березня, передає кореспондент CBN.

«Коли будуть держкошти і програма запрацює у 2018 році, держава визначить, з яким банком працювати. Нам треба визначитись із майданчиком під забудову. Ми будемо співпрацювати, зацікавлені в цьому, впевнений, що ми зможемо реалізувати складові даної програми», – зазначив міський голова.

Андрій Райкович також додав, що мерія готова посприяти у виділення землі під будівництво: «Міська рада готова допомогти у виділенні ресурсу територіального».

За словами Артема Погребнюка, головна проблема програми – фінансова. «Головна проблема державної програми – недостатнє фінансування. Було звернення до керівництва держави щодо збільшення фінансування. В інших регіонах ця проблема вирішується завдяки інвестиціям, у Кіровоградській області – інша ситуація», – зазначив він.

Андрій Райкович, у свою чергу, сказав, що міська влада готова забезпечити фінансування в розмірі 10 відсотків – на проектно-кошторисну документацію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.