На посаду директора Олександрійського педагогічного коледжу претендують двоє людей

1444
кількість переглядів

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального вищого навчального закладу «Олександрійський педагогічний коледж імені В. О. Сухомлинського» візьмуть участь Лілія Кравчук та Анатолій Литвин.

Особи конкурсантів погодила комісія під керівництвом голови облради Олександра Чорноіваненка, повідомили CBN в облраді.

Комісія вирішила: «допустити до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального вищого навчального закладу “Олександрійський педагогічний коледж імені В. О. Сухомлинського” Лілію Кравчук та Анатолія Литвина та подати дані документи до комунального закладу для голосування».

Дата проведення виборів – 17 квітня 2018 року.

Директор Олександрійського педагогічного коледжу Станіслав Гайдук помер у віці 66 років після тривалої хвороби ввечері 7 січня.

Лілія Кравчук – директор Олександрійського коледжу приватного вищого навчального закладу «Університету сучасних знань», Анатолій Литвин нині виконує обов’язки директора Олександрійського педколеджу.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.