Голова Кіровоградської ОДА поставив медицину Петрівського району в приклад

981
кількість переглядів
медицина

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко 29 березня відвідав центральну районну лікарню Петрівського району, яка отримала від Японії грант на модернізацію медичного обладнання.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

За словами головлікаря медзакладу Миколи Яновського, до кінця третього кварталу закінчиться ремонт інфекційного відділення, далі – фізіотерапевтичного, харчоблоку, а до кінця року – ремонти операційного блоку хірургічного відділення, а також гнійної хірургії. Тобто ремонтні роботи повинні закінчитися у всій лікарні.

Програма безвідплатної допомоги КУСАНОНЕ спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

«У 2017 році ми замінили всю апаратуру у фізіотерапевтичному відділенні, клінічній лабораторії. Обладнання закупали для дитячого, пологового та хірургічного відділень. Цього року в нас амбітні плани: за кошти КУСАНОНЕ придбати обладнання для палати інтенсивної терапії та операційного блоку», – зазначив Микола Яновський.

Очільник області нагадав, що декілька місяців тому вже відвідував лікарню, і висловив задоволення тим, як інвестовані в ремонт мільйони гривень перетворилися на комфортні умови для перебування хворих.

«Я хотів би поставити в приклад роботу, пов’язану з поліпшенням охорони здоров’я, вже не на обласному рівні, а на районному, як це робиться в Петрівському районі, – наголосив Кузьменко. – Переконаний в тому, що в кожному районі, як я і ставив завдання, капітально відремонтують пологові та дитячі відділення. А потім будемо рухатися до того, щоб повністю медичні заклади другого рівня були сучасними та оснащеними відповідним обладнанням».

Нагадаємо, у першому кварталі 2018 року в рамках програми понад 2 мільйони гривень було перераховано на рахунок районної молодіжної ГО «Молода Петрівщина», яка протягом другого кварталу за ці кошти закупить обладнання і передасть його на баланс лікарні.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.