Керівник спецінспекції Кропивницького таки впіймав «невловимого» депутата (ВІДЕО)

1174
кількість переглядів
Віталій Бєлов

Начальник спеціалізованої інспекції Кропивницького Андрій Максюта вручив депутату міськради Віталію Бєлову протокол про адміністративне порушення.

Відео вручення Максюта виклав у Facebook, передає кореспондент CBN.

«Вдалося знайти Бєлова. І оголосити йому складений начальником спецінспекції адмінпротокол за порушення Правил благоустрою міста! – написав Андрій Максюта. – Він всіляко більше місяця уникав зустрічей. Дуже добре, що депутат згадав, що він депутат, і прийшов у справах до міської ради».

Нагадаємо, у Кропивницькому на вулиці Попова, біля п’ятої поліклініки, спецінспекція міської ради восени 2017 року зафіксувала порушення правил благоустрою – на теплотрасі розпочали побудову комплексу магазинів. Робило це, за словами Максюти, підприємство депутата міської ради Віталія Бєлова.

Через кілька місяців стався порив теплотраси, тепловики не змогли якісно провести ремонт через цю забудову.

Потім магазини хтось підпалив, вони згоріли, а на тому ж місці орендар ділянки розпочав відбудову комплексу, перевищивши норми забудови.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.