Зять Кінаха не збирається добровільно повертати «Кіровоградтепло» у комунальну власність

1310
кількість переглядів

Керівництво ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» не збирається добровільно повертати його у комунальну власність міста.

Про це заявила заступник директора підприємства Євгенія Соколовська під час засідання сесії міськради сьогодні, 29 березня, передає кореспондент CBN.

Вона зазначила, що підприємство працює згідно з укладеним договором з міською радою. Тарифи на теплопостачання, за її словами, – економічно обґрунтовані й відповідають вимогам чинного законодавства.

Читайте також: Війна між газовиками і тепловиками у Кропивницькому: найголовніше

Міська влада кілька разів заявляла, що почне процедуру повернення ДП «Кіровоградтепло» у комунальну власність.

Міськрада віддала комунальне підприємство «Кіровоградтепло» в оренду приватній структурі – ТОВ «ЦНТІ УНГА» (Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії) 2004 року. Міським головою тоді був Микола Чигрин.

Власник ТОВ – киянин Олександр Ковалко. Він – колишній заступник голови правління НАК «Нафтогаз України». Ковалко одружений на падчерці екс-прем’єр-міністра Анатолія Кінаха Наталії Ковалко (подружжя – на світлині зліва).

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.