Кропивницькому не вистачає 131 мільйона гривень на освіту та медицину

0
896
views

Звернення до Кабінету Міністрів та Верховної ради України ухвалили міська рада Кропивницького через складну ситуацію з фінансуванням медицини та освіти.

Про це CBN повідомили у прес-службі Кропивницької міськради.

Як зазначила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, незважаючи на збільшення соціальних стандартів у нинішньому році,обсяги освітньої та медичної субвенцій доведені бюджету Кропивницького менші, ніж у 2017 році. Тож за результатами роботи у першому кварталі виникають проблеми з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету цих двох галузей.

– Нам на рік не вистачає 68 мільйонів гривень на заклади охорони здоров’я і 63 мільйони – на загальноосвітні заклади з огляду на те, що на весь рік нам було виділено 158 мільйонів на медицину та 253 мільйони гривень – на освіту, – уточнила Любов Бочкова.

Щоб виправити ситуацію, депутати звернулись до центральних органів влади.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.