Делегати підтримали рішення організацій партії БПП «Солідарність» щодо кандидатів на виборах

1484
кількість переглядів

Сьогодні під час конференції Кіровоградської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» делегати підтримали рішення зборів Знам’янської та Олександрійської районних організацій Партії щодо висунення кандидатів на місцевих виборах 29  квітня 2018 року, передає кореспондент CBN.

Так, делегати підтримали кандидатуру Богдана Курупа на голову Новопражської ОТГ та Андрія Коломійцева – на голову Приютівської ЮТГ.

Нагадаємо, у Кропивницькому відбулась шоста конференція Кіровоградської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Для участі в конференції у приміщенні обласного театру ім. Марка Кропивницького зібралося понад сто делегатів, членів Партії, запрошених гостей з усіх районів області. Також на заході були присутні голова ОДА Сергій Кузьменко та народний депутат України Костянтин Яриніч.

 

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.