Впровадження реформ максимально покращить життя у країні, – Сергій Кузьменко

996
кількість переглядів

Злагоджена робота представників влади всіх рівнів та активістів, впровадження реформ – ось вірний шлях до підвищення рівня життя населення в Україні.

Про це в рамках шостої конференції Кіровоградської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» сказав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, передає кореспондент CBN.

Очільник області наголосив на правильності і абсолютній підтримці політики реформ у державі. Посадовець зауважив, що завдяки злагодженій роботі представників влади на всіх рівнях та активістів, впровадження реформ допоможе покращити рівень життя у державі.

“У нас залишився рік каденції для того, щоб  покращити життя людей максимально”, – зазначив  Сергій Кузьменко.

Додамо, що для участі в конференції у приміщенні обласного театру ім. Марка Кропивницького сьогодні зібралося більше сотні делегатів, членів Партії, запрошених гостей з усіх районів області.

Також був присутній народний депутат України Костянтин Яриніч.

Серед питань порядку денного конференції були питання суспільно-політичної ситуації в Україні. Крім того, делегати підтримали рішення зборів Знам’янської та Олександрійської районних організацій Партії щодо висунення кандидатів на місцевих виборах 29  квітня 2018 року.

 

 

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.