Юна кропивничанка здобула дві «бронзи» на чемпіонаті України з настільного тенісу

Перегляди: 1082

Двічі піднялася на п’єдестал пошани на чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2003 року народження й молодших у Чернігові вихованка кропивницької ДЮСШ-3 Марія Курищенко (на знімку - праворуч).

Про це CBN повідомили у ДЮСШ-3.

Юна тенісистка, яку тренують В’ячеслав Дяченко та Олександр Брояковський, посіла третє місце в парі разом з Олександрою Совою й здобула бронзову нагороду в змішаному розряді з Валентином Юнчиком.

Зовсім трохи не вистачило Марії для того, щоб увірватися до трійки призерів ще в особистому заліку, де спортсменка посіла четверте місце.