У Кропивницькому перевіряють стан доріг

1288
кількість переглядів

Фахівці ГУ ЖКГ міськради Кропивницького перевіряють стан доріг в обласному центрі.

Про це CBN повідомили у прес-службі мерії.

За словами начальника ГУ ЖКГ Віктора Кухаренка, якщо виявиться, що дорога зруйнована через провину підрядників, вони повинні будуть ліквідувати недоліки за свій рахунок.

«Якщо підрядники добровільно не виконають ремонт, з нашого боку почнеться претензійна робота. Ми не підпишемо їм відгук на участь у майбутніх тендерах», – запевнив чиновник.

В управлінні зазначили, що гарантійний термін поточного ремонту становить 18 місяців, а капітального – 36 і 48 місяців.

Наприклад, капітальний ремонт дороги на вулиці Велика Пермська, за контрактом, який уклали у вересні 2017 року, без ПДВ коштував 9,5 мільйона гривень. Гарантійний строк становить 48 місяців. Поки у автолюбителів претензій до якості дорожнього покриття немає, лише не вистачає розмітки, особливо пішоходам, які користуються переходом навпроти обласної прокуратури.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман ініціював масштабний аудит якості доріг, перш за все тих, де ремонт відбувся в 2017 році, аби притягти до відповідальності підрядні організації, які неякісно виконали дорожні роботи.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.