Жителі Возсіятського збираються розібрати міст на трасі з Кропивницького до Миколаєва (ВІДЕО)

3
4584
кількість переглядів

Мешканці села Возсіятське Єланецького району Миколаївської області готові розібрати міст на трасі, оскільки дорогу й досі не відремонтували.

Про це у Facebook написав юрист, екс-прокурор Кіровоградської області Сергій Жолонко, передає кореспондент CBN.

«Минулого тижня дорогу епізодично посипали гравієм (тільки між Возсіятським і Водяно-Лориним, щебінь везли з Софіївського кар’єра – за роботу не розрахувалися), – йдеться у дописі. – Краще від цього не стало, як і раніше, дороги немає! Люди готують нову бучу. Не приховують, що можуть розібрати міст і взагалі переорати бездоріжжя, обіцянкам влади не вірять».

Сергій Жолонко на доказ своїх слів виклав відео, зняте під час руху трасою.

И опять Н-14,трасса государственного значения, сегодня ;(…после двухдневных пикетов и ультиматумов местных жителей ничего особенного не случилось. Все стабильно!На прошлой неделе дорогу эпизодически отсыпали гравием (только между Воссиятским и Водяно-Лорино, щебень везли с Софиевского карьера-за работу не рассчитались). Лучше от этого не стало, по-прежнему дороги нет! Люди готовят новую бучу. Не скрывают, что могут разобрать мост и вообще перепахать бездорожье, обещаниям власти не верят… Не верят Петро Порошенко, Volodymyr Groysman, Volodymyr Omelyan, Міністерство інфраструктури України, Укравтодор и Миколаївська обласна державна адміністрація с "равноапостольным" Олексій Савченко, …просто не верят вранью.Водители ездят все больше полями, так быстрее и безопаснее. Проще посмотреть! 5 минут!

Опубліковано Сергеєм Жолонком 11 квітня 2018 р.