Кропивницький БК «Золотий вік» переміг удома «Маріуполь»

Перегляди: 1028

Сьогодні, 17 квітня, в спортивному залі факультету фізвиховання ЦДПУ ім. Винниченка відбувся другий матч серії плей-офф за 5 - 8 місця вищої ліги чемпіонату України з баскетболу між кропивницьким «Золотим Віком» та БК «Маріуполь».

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Перший поєдинок у гостях впевнено виграла команда з Кропивницького. У другій зустрічі справжня боротьба точилася лише в першій чверті, коли гості навіть були попереду на три очки.

Та потім ініціатива повністю перейшла до господарів, які поступово збільшували свою перевагу. І, хоча в четвертій чверті понад 20-очкова перевага кропивничан зменшилася на певному відрізку до 12 пунктів - 78:66, відігратися гості не змогли. Фінальна сирена зафіксувала другу перемогу «золотих» з рахунком 86:72.

«Золотий Вік» переміг маріупольців за підсумком двох протиборств. Надалі на кропивничан чекає серія за 5 - 6 місця.