«Інгулець» наблизився до путівки у Прем’єр-лігу

1262
кількість переглядів
Олександр Акименко

ФК «Інгулець» з Петрового не тільки зміцнив свої позиції в трійці лідерів Першої ліги чемпіонату України з футболу, але й наблизився до першого місця, яке гарантує путівку до Прем’єр-ліги без додаткових матчів.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Вчора, 18 квітня, підопічні Сергія Лавриненка в Харкові в напруженій боротьбі здолали місцевий «Геліос».

У першому таймі гольові моменти створили як господарі, так і гості, але забити суперникам так і не вдалося. А ось по перерві знову своє вагоме слово сказав найкращий бомбардир «Інгульця» та поточного чемпіонату Олександр Акименко. На 54-й хвилині після передачі В’ячеслава Поднебенного голеадор петрівчан вдало зіграв на випередження в штрафному «сонячних», а через 11 хвилин, скориставшись класним пасом Дениса Балана, Акименко пробив в дотик метрів з 12, забивши свій 24-й гол в чемпіонаті.

«Інгулець» здолав харків’ян – 0:2 й продовжує переслідувати лідера – «Арсенал-Київ». Кияни несподівано поступилися краматорському «Авангарду» й дозволили наздогнати себе в турнірній таблиці ФК «Полтава».

Наразі в дуету лідерів по 62 очки, а команда Сергія Лавриненка поступається головним конкурентам лише двома пунктами. Тож боротьба за пряму путівку до еліти гранично загострюється.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.