Кропивничанка просить врятувати її доньку (ДОКУМЕНТИ)

8798
кількість переглядів

31-річна Христина Шестакова-Трегуб з Кропивницького потребує допомоги.

Про це CBN повідомила мама жінки Лариса Шестакова.

Христина – інвалід 1 групи. У неї – дитячий цукровий діабет, важка форма, перший тип, ретинопатія обох очей, проліферативна стадія.

Вже були дві операції в Центрі мікрохірургії ока. Одне око врятувати не вдалося. Хронічна ниркова недостатність (пережила набряк легенів, два тижні перебувала в реанімації в Інституті нефрології в Києві), діабетична нефропатія, анемія, артеріальна гіпертензія. Хронічний аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз середньої тяжкості.

Христина знаходиться на гемодіалізі тричі на тиждень по п’ять годин! Порушений кальцієво-фосфорний обмін, зламана нога, зараз в гіпсі, кальцій збунтувався навіть в оці – в Україні запропонували операцію з видалення ока, але німецьким лікарям вдалося врятувати зір.

Терміново необхідна операція з пересадки нирки. Провести її погодилися німецькі фахівці, де накопичено величезний досвід роботи з тяжко хворими людьми. Але сума операції велика – 120 000 €. Зібрано – 32 500, не вистачає ще 87 500.

Реквізити: картка Приватбанку № 5168 7427 0778 5857, Шестакова Лариса Віталіївна.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.