У Кропивницькому за вміння програмувати можна отримати електросамокат

0
383
кількість переглядів

Школярі та студенти можуть отримати електросамокат, графічний планшет та набір для занять робототехнікою за свої проекти у сфері ІТ.

Про це повідомили організатори щорічного Молодіжного ІТ-фестивалю Vesnasoft, передає CBN.

Захід, який відбудеться у місті Кропивницький 12 травня, готує активності та змагання, які допоможуть заявити про себе, набути нових навичок, отримати поради від суддів-практиків і познайомитися з однодумцями. Також організатори обіцяють для переможців достойні призи за презентацію власного проекту.

Цього року у якості подарунків обрали електросамокат для переможця у номінації «Програмування», графічний планшет отримає перший у номінації «Цифровий арт», набір для робототехніки вручать кращому проекту у номінації «Робототехніка».
Також призи отримає команда-переможець у ІТ-змаганнях (хакатоні).

Зареєструвати свій проект або ж команду для участі в змаганні можна на сайті – http://vesnasoft.org/.

Не з порожніми руками підуть ті учасники фестивалю, які не дуже знайомі з програмуванням. Адже всі гості зможуть взяти участь у квестах, які готують учасники виставки інновацій. Для її відвідування реєстрація не потрібна. Потрібно просто прийти о 10:00 на виставку, взяти участь у найбільшій кількості конкурсів і дочекатися розіграшу призу (відбудеться по завершенні виставки, о 16:00).

Відео з фестивалю минулого року можна переглянути за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=3ijRtWCftpI

Постійне оновлення інформації відбувається у події на фейсбуці – https://www.facebook.com/events/615059685492669/