«Зірка» здолала «Олімпік»

Перегляди: 1165

В сьогоднішньому матчі 28-го туру УПЛ в боротьбі за збереження прописки в еліті українського футболу ФК «Зірка» Кропивницького впевнено переграла на своєму полі донецький «Олімпік» з рахунком - 2:0.

Перший тайм проходив за територіальної переваги господарів поля, але небезпечних моментів біля воріт обох команд виникало небагато, інформує CBN.

Нульова нічия за підсумками першої 45-ти хвилинки виглядала логічною.

Але по перерві підопічні Романа Монарьова заграли потужно, додали в швидкості та наполегливості, що й призвело до успіху. Спочатку з передачі Олексія Чичикова дуже ефектний гол ударом «боковими ножицями» забив Сергій Петров, а подвоїв первашу «зіркових» вже сам Чичиков, замкнувши в дотик класний пас від Павла Полегенька.

Тож «Зірка» виграла з рахунком 2:0 та зберегла 10-те місце, скоротивши відставання від «Карпат» , які поступилися олександріцям, до 2 очок, а від «Олімпіка» до 3-х пунктів.

Нагадаємо, щоб уникнути перехідних матчів, потрібно фінішувати на 9-му місці.