«Інгулець» програє Полтавську битву

Перегляди: 1065

У черговому турі чемпіонату України з футболу в Першій лізі петрівський «Інгулець» в гостях поступився одному зі своїх головних конкурентів у боротьбі за підвищення в класі - ФК «Полтава» - 2:0.

Відчувалося, що господарі добре вивчили гру «Інгульця», подбавши передусім про нейтралізацію його  бомбардира Олександра Акименка, повідомляє CBN.

Кращий голеадор першості опинився на голодному пайку й наприкінці матчу був замінений.

Додав «містянам» упевненості у своїх силах і м’яч, забитий Максимом Покотилюком на 24-й хвилині. Хоча остаточно питання про переможця зняв із порядку денного ще один Максим - Дегтярьов, який на 85-й хвилині змусив капітулювати кіпера гостей Геннадія Ганєва вдруге.

Завдяки цьому успіху футболісти «Полтави» не тільки випередили «Інгулець», але й впритул наблизилися до лідера - київського «Арсеналу», який в цьому турі зіграв внічию. Але вся головна боротьба за пряму путівку до елітного дивізіону ще попереду.