Кіровоградщина отримала кошти на продовження реформ з охорони здоров’я та нової української школи

0
303
кількість переглядів

В Україні триває реформа охорони здоров’я, в рамках якої Кіровоградщина 2018 року отримає 5 мільярдів гривень на те, аби первинна ланка надання медичних послуг стала більш сучасною.

Про це під час сьогоднішньої колегії Кіровоградської ОДА нагадав голова облдержадміністрації Сергій Кузменко, передає кореспондент CBN.

Зараз проходить кампанія підписання декларацій між лікарями та пацієнтами, зазначив Сергій Кузьменко, «аби потім люди точно знали, куди їм звертатися, якщо вони мають якусь проблему зі здоров’ям – в облаштовані амбулаторії з якісним медичним обладнанням і наданням медичних послуг».

За словами Кузьменка, держава й обласна влада продовжуватимуть інвестувати в усі рівні охорони здоров’я, і закликав приєднатися до процесу владу районів та територіальні громади.

Очільник області також зазначив, що підписав розпорядження про розподіл державних коштів – близько 35 мільйонів гривень – між районами і містами області, які підуть на підвищення якості освіти.

Кузьменко звернув увагу керівників районів на те, що кожний першокласник області повинен 1 вересня сісти за сучасну нову парту, а не за щось, що десь лежало на складах і нікому не потрібне.

Крім того, кошти направлять на підвищення кваліфікації вчителів, які працюватимуть з першокласниками в рамках реформи «Нова українська школа», що стартує наступного навчального року по всій країні.

Нагадаємо, що в області сформували три госпітальні округи, де працюватимуть 149 амбулаторій загальної практики сімейної медицини.