На Кіровоградщині в «Чорноліській січі» вчилися виживати діти з кількох областей України (ФОТО)

0
184
кількість переглядів

Щорічний всеукраїнський табір «Чорноліська Січ – 2018», метою якого є національно-патріотичне виховання дітей та молоді, поширення правдивої інформації про історію, відбувся на початку травня на Знам’янщині.

Місцем збору стало урочище «Бочки» Знам’янського лісництва Чорноліського лісгоспу, повідомляє кореспондент CBN.

Близько 80 підлітків зібралися разом на заході, що організований Кіровоградським кошем УДЮТ «Січ» за підтримки ГО «Соціальна справедливість». Хлопці та дівчата з Житомирської, Львівської, Київської областей, Маловисківського району та Кропивницького чотири дні жили у наметах та вчилися виживати в умовах дикої природи. Море емоцій, купа нових друзів та відсутність гаджетів – так можна охарактеризувати основні переваги таборівки.

Вже звичні для бувалих січовиків збір дров, готування їжі на вогнищі, вишкіл та вечірні ватри доповнилися цікавими гутірками з маскування, орієнтування, тактики ведення бою, заняттями з подолання стресових ситуацій та ретравматизації.

Ранок та відбій – шикування під гімн України. Стала система самоврядування: старшина табору, наказний отаман, наказний писар. Дорослі лише виконували наглядові функції, не втручаючись у життя таборян.