Влада Кіровоградщини визначилася з тим, як нормально відбути наступний опалювальний сезон

0
287
кількість переглядів

В облдержадміністрації визначилися з заходами, які потрібні для нормального проходження наступного опалювального сезону.

Про це заявила під час засідання колегії ОДА сьогодні, 3 травня, директор департаменту ЖКГ КОДА Ольга Довжук, передає кореспондент CBN.

Необхідно підготувати 348 шкіл та 376 дитсадків, 48 лікарень, 14 інтернатних закладів системи соцзахисту населення області. Заготовити близько 12,8 тисячі тонн твердого палива і до початку опалювального сезону забезпечити 40 відсотків від потреби.

Крім того, слід продовжити роботу з заміщення природного газу та переведення котельних на альтернативні види палива, а також замінити 3,7 кілометри теплових мереж з 398-ми у двотрубному обчисленні.

За словами Ольги Довжук, ще потрібно перевірити все водопровідно-каналізаційне господарство – водозабори, свердловини, водопровідні та каналізаційні очисні споруди, планується капітально відремонтувати з заміною 4,7 кілометра водопровідних та 1,1 – каналізаційних мереж.

Також треба підготувати житлові будинки. Для цього в місцевих бюджетах на капітальні ремонти покрівель, фасадів, інженерного обладнання тощо передбачено майже 60 мільйонів гривень. З цієї суми за 4,7 мільйона обстежать та за потреби відремонтують зламані ліфти.

Нагадаємо, під час опалювального сезону 2017 – 2018 років у Кропивницькому «Кіровоградгаз» кілька разів відключав тепловиків від газопостачання.