Жителі Петрового невдало з’їздили в Горішні Плавні

Перегляди: 1015

У матчі 32 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу «Інгулець» з Петрового у гостях зустрічався з командою «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів (Полтавська область).

Про це повідомив кореспондент CBN.

Господарі в останніх трьох матчах святкували перемоги, не встояли перед «гірниками» й підопічні Сергія Лавриненка.

Перший тайм минув у обопільних атаках, під час яких було чимало гольових моментів, але блискуче грали воротарі обох команд.

По перерві господарям вдалося двічі пробити Геннадія Ганева і здобути четверту перемогу поспіль - 2:0.

Після матчу наставник гостей Сергій Лавриненко зазначив, що до поразки призвела велика кількість помилок його підопічних.

Петрівці значно зменшили свої шанси на пряму путівку до елітного дивізіону, відпустивши «Полтаву» вперед на п’ять очок за два тури до завершення чемпіонату. Натомість до петрівчан на відстань одного очка наблизилася чернігівська «Десна».

Футболістам «Інгульця» в заключних іграх потрібні лише перемоги, щоб сподіватися на перехідні матчі з представниками Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, «Олександрія» перемогла кропивницьку «Зірку» в матчі 30 туру УПЛ.