У Кропивницькому п’яний водій мікроавтобуса ледь не врізався в авто патрульних (ВІДЕО)

Водій опирався патрульним і закрився в автобусі - довелося розбивати скло

0
280
кількість переглядів

Водій мікроавтобуса у стані сп’яніння чинив патрульним опір при затриманні Вчора, 7 травня, близько 20 години по вулиці Яновського на смугу зустрічного руху, по якій рухався екіпаж патрульної поліції, виїхав мікроавтобус Mercedes, чим створив аварійну ситуацію. Патрульні зупинили транспортний засіб і поінформували водія про причину зупинення. На вимогу поліцейських пред’явити документи для перевірки, водій повідомив, що вони залишились у автотранспорті і повернуся за ними. Проте він забіг в авто, зачинився і заявив, що не виходитиме. На вимогу поліцейських вийти з авто, чоловік не реагував. Вимогу повторили тричі. Тоді інспектори повідомили, що його дії розглядаються, як злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, відповідно до статті 185 КУпАП. Також громадянинові повідомили про його затримання. У відповідь чоловік почав підіймати скло водійських дверей. В цей час інспектор попередив про відповідальність за злісну непокору і, щоб завадити його діям, поклав руку на скло, але її сильно затисло. Для припинення правопорушення патрульними було прийняте рішення розбити скло водійських дверей мікроавтобуса і притягнути водія до відповідальності. Злякавшись рішучих дій правоохоронців, кермувальник вибіг через пасажирські двері і був затриманий. Також у нього були виявлені ознаки алкогольного сп’яніння, тому його доставили до лікувального закладу для освідування. Лікарі зафіксували результат 0,9 проміле, що в 4,5 рази перевищує допустиму норму. На водія було складено 4 адмінматеріали: створення аварійної обстановки (ч. 4 ст. 122 КУпАП), дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП), злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського (ст. 185 КУпАП), керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння (ст. 130 КУпАП). #Kroppolice, #ПатрульнаПоліція Фотографії даної події розміщені у коментарях публікації.

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Вівторок, 8 травня 2018 р.

Близько 20:00 7 травня на вулиці Яновського в Кропивницькому на смугу зустрічного руху, якою рухався екіпаж патрульної поліції, виїхав мікроавтобус Mercedes, чим створив аварійну ситуацію.

Про це йдеться на сторінці патрульної поліції області у Facebook.

Патрульні зупинили транспортний засіб. Водій виявився п’яним. Крім того, він опирався патрульним.

На нього склали чотири адмінматеріали: створення аварійної обстановки (ч. 4 ст. 122 КУпАП), дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП), злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського (ст. 185 КУпАП), керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння (ст. 130 КупАП).