Зйомку суду над обвинуваченою у вбивстві доньки жителькою Кропивницького заборонили

Засідання взагалі сьогодні може бути закритим

0
696
кількість переглядів

Кіровський районний суд Кропивницького заборонив фото- та відеофіксацію судового засідання у справі вбивства 12-річної Катерини Добродій.

Про це з зали суду повідомляє кореспондент CBN.

Прокурор також наполягає на проведенні засідання у закритому режимі. Наразі суд радиться з цього приводу.

Нагадаємо, дванадцятирічна кропивничанка Катерина Добродій 8 грудня 2017 року нібито пішла до школи, однак там не з’явилася. Протягом цих днів дівчинку шукали поліція, військові та кілька десятків добровольців.

12 грудня тіло дівчинки знайшли неподалік бази відпочинку в Обознівці Кіровоградського району. Того ж дня за підозрою в умисному вбивстві затримали її матір Олену Добродій.

14 грудня Кіровський районний суд Кропивницького вирішив узяти підозрювану під варту строком на 60 діб без права внесення застави. Жінці загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення.

За клопотанням слідчого, рішенням Ленінського районного суду підозрювану направили до Одеського обласного медичного центру психологічного здоров’я з метою проведення судово-психіатричної експертизи. Наразі справу передали на розгляд до суду.

Троюрідна сестра Олени Добродій Ольга Синьова не вірить у те, що дитину вбила її матір. Сама Олена Добродій заявила на суді, що не заперечує проти примусового лікування.