У Кропивницькому стартував чемпіонат третього полку спецпризначення з жиму лежачи

Змагання розпочали учасники у ваговій категорії до 66 кілограмів

0
335
views

Сьогодні, 11 травня, у Кропивницькому розпочався закритий чемпіонат третього полку спецпризначення з жиму лежачи імені Ярослава Шимчика.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Захід організували, аби вшанувати пам’ять захисників України та військовослужбовця Ярослава Шимчика, радиста першого батальйону третього окремого полку спеціального призначення, який загинув, захищаючи територіальну цілісність України у зоні АТО.

«Я дякую батькам, які виховують таких хлопців, які сьогодні змагатимуться, таких, яким був Ярослав, який теж бував у цій залі. Ми завжди раді батькам нашого побратима, ви маєте наші контакти, знаєте, де ви знаходимось, завжди готові до спілкування з вами», – сказав командир третього полку спецпризначення, звертаючись до батьків полеглого воїна.

Головний суддя змагань Василь Яременко згадував про хлопця як про людину надзвичайної волі і сили характеру, що пристрасно любила спорт. Він зазначив, що такі чоловіки народжуються не часто.


29 липня 2014 року група під керівництвом полковника Лисенка вирушила на пошуки пілотів збитого СУ-25. Перебуваючи на тимчасово непідконтрольній території, вони були викриті місцевим населенням, яке сповістило бойовиків. Маючи транспортні засоби з розпізнавальними знаками ЗСУ, бойовики пройшли колоною повз «секрети» на близьку відстань та розпочали бій. Сили були нерівні.

Десятеро спецпризначенців загинули. Ярослав Шимчик загинув у селі Латишеве Шахтарського району Луганської області. Йому було 22 роки. Учасник АТО нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня посмертно.

Поховали Ярослава у Гайвороні. На фасаді міської ЗОШ №5 встановили меморіальну дошку на честь Героя, а вулиця Піонерська тепер носить його ім’я.