Кіровоградщина отримала 34,8 млн на нову українську школу

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті

0
136
кількість переглядів

Кіровоградській області виділили субвенцію з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Розпорядження про розподіл коштів місцевим бюджетам підписав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, передає кореспондент CBN.

Як зазначив очільник управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Таборанський, область отримала 34 мільйони 800 тисяч гривень.

«Ці кошти підуть на придбання меблів, навчального, комп’ютерного і мультимедійного обладнання. Території отримають також близько мільйона гривень на підвищення кваліфікації вчителів. Тому до 1 липня цього року треба розподілити ці кошти і забезпечити їх використання», – наголосив Таборанський.

«Прошу поставитися відповідально, адже держава інвестує в Кіровоградщину десятки мільйонів гривень у розвиток освіти. І ці кошти облдержадміністрація відповідно до кількості учнів і освітніх округів розподілила. Тому прошу проконтролювати, щоб закупівля тих речей, які мають бути придбані до початку зовнішнього незалежного оцінювання і початку нового навчального року, була здійснена», – додав Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко звернувся до освітян із проханням підлаштувати проведення останніх дзвоників під погоду, щоб школярі не стояли під пекучим сонцем або проливним дощем.