Кропивницькі студенти вдруге програли у баскетбол сумським і вилетіли зі змагань

Перегляди: 839

Сьогодні, 15 травня, у спортивному залі факультету фізвиховання ЦДПУ відбувся матч-відповідь Студентської баскетбольної ліги України між командами Центральноукраїнського педуніверситету та Сумського державного університету.

На відміну від першого матчу в другому підопічні Андрія Бабенка виглядали впевненіше й нав'язали номінальним господарям певну боротьбу, передає кореспондент CBN.

Перша чверть завершилися лише з восьмиочковою перевагою сумчан - 26: 18.

На велику перерву команди пішли за рахунку 59:43 на користь сумських баскетболістів.

Завершення третьої десятихвилинки також трохи краще вдалося студентам СумДу - 84:61.

Четверту чверть кропивничани почали з трьох поспіль результативних атак, а сумчани не влучили жодного разу. Поступово різниця в рахунку скоротилася до 14 очок. Але потім «прокинулися» й суперники.

Фінальна ж сирена зафіксувала другу перемогу студентів СумДУ - 103:89, які вийшли в наступний раунд Студентської баскетбольної ліги України.

Нагадаємо, вчора, 14 травня сумчани переграли кропивничан з рахунком 67:134.