Чи може в Кропивницькому повторитися трагедія з падінням бетонної плити у Добропіллі

У Добропіллі на Донеччині на чотирьох дітей впала бетонна стіна біля під‘їзду багатоповерхівки, в результаті восьмирічна дівчинка померла у лікарні

1272
кількість переглядів

У міській раді Кропивницького розповіли, наскільки безпечно у багатоквартирних будинках та дворах.

Журналіст CBN поцікавився, хто несе відповідальність за безпечність експлуатації багатоквартирного житлового фонду у Кропивницькому, як часто проводяться відповідні перевірки, та чи можуть батьки бути спокійними, відпускаючи дітей погратися на спортивні і дитячі майданчики у дворах.

«Питання по будинках і їх належному утриманню – пряма функція і відповідальність балансоутримувачів, тобто ЖЕО або ОСББ. Ця робота системно ними проводиться, відображається у актах поквартальних щодо стану та безпечності утримання житлових будинків», – розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко.

Щодо перевірки спортивних та дитячих майданчиків – цю роботу провели в осінньо-весняний період, великих нарікань на утримання майданчиків не надходило, там, де були поточні недоліки, їх усунули.

«Але в процесі експлуатації дворового простору і дітьми майданчиків ми не виключаємо можливості, що вони можуть виникати. Порада до мешканців – негайно звертатися в житлово-експлуатаційну організацію, якщо вам відмовляють в наданні допомоги щодо усунення недоліків, телефонуйте на “гарячу лінію” міського голови 15-80», – відзначив чиновник.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.