Екс-працівник ДАІ Кіровоградщини – а тепер перевізник – полаявся в автобусі з АТОшником (ВІДЕО)

Екс-ДАІшник, за словами бійця, гучно лаявся і пропонував докласти грошей, щоб АТОшник купив квиток не за пільговою, а повною ціною

4964
кількість переглядів

Учасник АТО Роман Друзь заявляє, що колишній начальник прес-служби обласного ДАІ Сергій Кузьменко обурювався його присутністю в автобусі, екс-ДАІшник заперечує.

Подробиці – у відеосюжеті CBN.

17 травня учасник АТО Роман Друзь їхав з Гайворона в обласний госпіталь на обстеження. Раніше він переніс складну операцію на серці, тепер потребує регулярних обстежень у лікарів. За словами ветерана, один із пасажирів почав обурюватися його присутністю в автобусі, вживаючи при цьому нецензурну лексику.

Пасажиром виявився колишній начальник прес-служби обласного ДАІ Сергіій Кузьменко. Його дружина – власниця автобусу. Екс-ДАІшник запевняє, що не мовив у бік АТОшника жодного кривого слова.

У Романа Друзя за плечима – три роки війни. Він пройшов Іловайський котел, Савур-могилу, донецький аеропорт. Торік йому стало зле, і з-під Пєсок його відвезли у Кіровоградський кардіодиспансер, де діагностували інфаркт. За допомоги голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка та першого заступника голови облради Юрія Гугленка Роману встановили штучний серцевий клапан.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.