Супрун пообіцяла, що в Кропивницькому медики виконуватимуть усі накази МОЗУ

Діти Кропивницького зможуть забути про черги до лікарів

1313
кількість переглядів

Міністерство охорони здоров’я візьме під контроль ситуацію, яка склалася у дитячій поліклініці №1 Кропивницкого з проходженням дітьми медогляду перед вступом до школи.

Про це на прес-конференції в CBN сьогодні, 17 травня, заявила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Згідно з наказом МОЗу, поліклініки повинні були спростити цю процедуру – скасувати талони, зошити тощо. Але цього не відбулося. За номерком потрібно приходити о сьомій ранку, а батьки б’ються в чергах до вузьких спеціалістів.

Уляна Супрун зазначила, що контроль за виконанням наказів МОЗу покладено на місцеві департаменти, і подякувала за інформацію, завдяки якій міністерство посилить роботу з чиновниками Кропивницького.

Водночас Супрун вважає за потрібне набратися терпіння, щоб дати час медичним менеджерам та лікарям навчитися працювати по-новому.

Проте в. о. міністра запевнила, що занотує інформацію, і вже на наступній селекторній нараді це питання буде обговорюватися.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.