У Петрівському районі відкриють два сучасні спортивні майданчики

А в обласному центрі проведуть інвентаризацію дитячих і спортивних майданчиків, проконтролюють взяття їх на баланс комунальним підприємством, утримання в належному стані

945
кількість переглядів

У рамках проекту голови ОДА Сергія Кузьменка «Здоров’я наших дітей» у Петрівському районі планують відкрити сучасні спортивні майданчики – у селі Іскрівка та селищі Петровому.

Про це заявив голова Петрівської РДА Сергій Завалій під час перевірки ходу будівельних робіт у селі Новий Стародуб, де за кошти держбюджету та співфінансування з місцевих бюджетів здійснюється реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, повідомили CBN в РДА.

Він зокрема, відзначив: «Подібного рівня спортивних споруд на Петрівщині не так і багато, тому в рамках обласного проекту “Здоров’я наших дітей” плануємо цього року реконструювати подібні майданчики ще в Іскрівці та Петровому. Переваги сучасних майданчиків зі штучним покриттям очевидні – вони дозволять займатися спортом при будь-яких погодних умовах».

Нагадаємо, у селі Новий Стародуб Петрівського району до кінця травня завершать реконструкцію футбольного майданчика.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.