У Петрівському районі завершують будівництво футбольного майданчика (ФОТО)

Відповідно до урядової програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям», у селі Новий Стародуб за кошти держбюджету та співфінансування з місцевих бюджетів здійснюється реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу

898
кількість переглядів

У селі Новий Стародуб Петрівського району до кінця травня завершать реконструкцію футбольного майданчика.

Про це CBN повідомили в ОДА.

На реалізацію проекту виділили близько 1,5 млн грн. Голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара і керівник комунального закладу «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Григорій Москалець проінспектували хід будівельних робіт на об’єкті.

Наразі будівельники вже майже завершили підготовчі роботи з улаштування основи футбольного поля зі щебеню, змонтували бортові камені та розпочали монтаж огорожі.

До реалізації проекту долучилося і базове господарство Новостародубської сільської ради – ПСП «Зарічне», – керівники якого допоможуть встановити освітлення на території футбольного поля.

Нагадаємо, в обласному центрі проведуть інвентаризацію дитячих і спортивних майданчиків, проконтролюють взяття їх на баланс комунальним підприємством, утримання в належному стані.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.