Голова фракції «БПП “Солідарність”» в Олександрійській міськраді склав депутатські повноваження

Він очолить Приютівську об'єднану громаду, і, за законодавством, не може суміщати представницькі мандати

439
кількість переглядів

Голова фракції «БПП “Солідарність”» в Олександрійській міській раді Андрій Коломійцев склав депутатські повноваження і подякував виборцям за довіру.

Тепер він очолить Приютівську об’єднану громаду, і, за законодавством, не може суміщати представницькі мандати, інформують «Олександрійські новини».

Про зміни в депутатському корпусі стало відомо сьогодні, 22 травня, на черговій сесії Олександрійської міськради.

Від імені міської ради та виконавчого комітету міський голова Степан Цапюк привітав Коломійцева з обранням Приютівським селищним головою та вручив йому квіти. Після цього депутат подякував своїм колегам за співпрацю, а олександрійцям – за довіру. «Мені сьогодні не соромно подивитися в очі кожному виборцю, який віддав за мене свій голос», – звернувся Коломійцев з трибуни, після чого залишив сесію.

Новим головою фракції «БПП “Солідарність”» в Олександрійській міськраді обрали Віталія Заріцького, заступником – Івана Баранова.

Нагадаємо, Андрій Коломійцев переміг на виборах Приютівського селищного голови 29 квітня, набравши 63% голосів.

Як повідомлялося, вчора Президент Петро Порошенко звільнив голову Олександрійської РДА Богдана Курупа з займаної посади у зв’язку з обранням останнього Новопразьким селищним головою.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.