У Кропивницькому відбулося свято бігу

Понад 200 шанувальників здорового способу життя взяли участь у масштабному заході

0
1270
кількість переглядів

«Кропивницький напівмарафон» відбувся в обласному центрі сьогодні, 27 травня, – всього на старт бігового шоу вийшли понад 200 учасників із 12 регіонів України.

Організатори, які проводили цей захід вдруге, назвали своє дійство «Кропивницьким напівмарафоном», запропонувавши дистанції 21, 10, 4,5 та 1,8 кілометра, передає кореспондент CBN.

Маршрут через проспект Володимира Винниченка, вулиці Велику Перспективну, Островського, Набережну до площі Богдана Хмельницького. Для тих, хто біг довгі дистанції, – ще й через вулиці Чміленка, Миколи Садовського (колишня Декабристів) і до площі Богдана Хмельницького.

Перед стартом всі бігуни провели легку розминку, а вже на фініші найкращим бігунам вручили цінні подарунки від численних спонсорів. На учасників свята очікувала ще й фестивальна програма на «Козачому острові».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.