У Кропивницькому завершився чемпіонат України зі скелелазіння (ФОТО)

За нагороди боролися 79 найсильніших спортсменів з семи регіонів України (Дніпропетровської, Кіровоградської, Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей)

0
306
кількість переглядів

Найсильніших на трасах, які були розташована на території КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та Дендропарку, визначали серед вихованців позашкільних навчальних заходів країни.

Змагання тривали три дні, повідомили СВN в обласній федерації альпінізму та скелелазіння.

Організаторами стартів виступили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Федерація альпінізму та скелелазіння України, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства й екскурсій учнівської молоді.

За нагороди боролися 79 найсильніших спортсменів з семи регіонів України (Дніпропетровської, Кіровоградської, Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей).

Честь Кіровоградщини захищали 42 юні спортсмени – вихованці Кіровоградського обласного центру туризму, кропивницької КДЮСШ №1, Побузького центру дитячо-юнацької творчості та Олександрійського будинку дитячо-юнацької творчості.

Переможцями та призерами в різних вікових групах у вправі «швидкість» стали представники Кіровоградської області:

у групі 2001 – 2002 років народження:

– Ніл Плохов (2 особисте місце, 1 командне);
– Олена Цурка (1 командне);
– Вероніка Гебескул (3 особисте, 2 командне);
– Єгор Шаповалов (2 командне);
– Валерія Гончарук (2 особисте, 3 командне);
– Ярослав Ткач (3 командне);

у групі 2003 – 2004 років народження:

– Єгор Ніколаєв (1 особисте місце та 1 командне);
– Олександра Аксьонова (1 командне);
– Олександра Калмикова (3 особисте, 3 командне);
– Олександр Чумак (3 особисте);
– Дмитро Сисоєв (3 командне);

у групі 2005 – 2006 років народження:

– Єгор Власов (3 особисте);
– Роман Ковальчук (3 командне);
– Лариса Мартинюк (3 командне);

у групі 2007-2008 років народження:

– Максим Луценко (2 особисте);
– Олександр Довгань (3 особисте, 2 командне);
– Катерина Рябоштан (2 командне).

У швидкісній естафеті на скеледромі кропивницького Дендропарку в групі 2001 – 2004 років народження бронзу здобула команда Кіровоградської області, за яку виступали Ярослав Ткач та Валерія Гончарук.

До успіху своїх учнів привели тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Валентин Чаловський, Ігор Сільченко, Сергій Ізмайлов, Анатолій Дудкін.