Кропивничани здобули першу перемогу на Кубку СЕВ

Перегляди: 1304

Кропивницькі бейсболісти відігралися із рахунком 0:3 й здобули перемогу над суперниками з Швейцарії, повідомляє кореспондент CBN.

Початок протиборства складався для чемпіонів України не дуже вдало. Після п’яти інінгів ми поступалися - 0:3. Але в шостому періоді кропивничанам вдалося скоротити відставання до мінімуму - 2:3.

В наступному інінгу підопічні Юрія Бойка занесли ще два очки в «дом» суперників. Головного ж удару бейсболісти «BioTexCom – КНТУ» нанесли «Флайерс» в восьмому періоді, який виграли з рахунком - 5:1. І навіть відчайдушний ривок швейцарських бейсболістів в дев’ятому інінгу, коли було здобуто три очки, не врятував наших конкурентів від поразки - 9:7.

Попереду на команду з Кропивницького ще чекало протиборство із лідером групи - німецьким «Бонн Кепиталз», після якого з’ясується подальша доля нашої команди в цьому турнірі.

Як повідомлялось, кропивницькі бейсболісти невдало стартували на європейському Кубку СЕВ.