Кропивницькі бейсболісти поступилися суперникам із БК «Мінськ»

Сьогодні у підопічних Юрія Бойка матч за «виживання»

0
243
кількість переглядів

Вчора, 8 червня, після двох перемог поспіль на Кубку СЕВ, бейсболісти «BioTexCom-КНТУ» у стиковому матчі поступилися суперникам із БК «Мінськ», повідомляє кореспондент CBN.

Наша команда краще провела початок поєдинку, що дозволило повести в рахунку – 1:0. Але в третьому інінгу мінчанам вдалося перехопити ініціативу та здобути три «сухі» очка. Надалі підопічні Юрія Бойка кинулися наздоганяти конкурентів і в шостому періоді скоротили відставання до мінімуму – 3:2. А все в цьому напруженому двобої вирішувалося у заключному інінгу, який трохи краще провели бейсболісти зі столиці Білорусі. Отже, підсумковий рахунок – 4:6 не на нашу користь.

В цьому сезоні кропивничани в товариських турнірах декілька разів впевнено перегравали саме цей колектив, який цього разу отримав суттєве підсилення спеціально запрошеними із Росії пітчерами.

За словами наставника чемпіонів України Юрія Бойка, суддівство на Кубку СЕВ  було відверто несприятливим до нашої команди. На кропивничан сьогодні очікує протиборство за 7-8 місця з хорватською «Олімпією», яка поступилася швейцарцям, що посіли четверте місце в нашій групі, з рахунком – 1:12.

Як повідомлялось, кропивницькі бейсболісти здобули другу перемогу на Кубку СЕВ.