У кропивницький СІЗО призначили нового начальника, двох колишніх узяли на хабарі (ФОТО)

Новопризначений начальник проінспектував установу

0
1079
кількість переглядів

Начальником Кропивницької установи виконання покарань №14 (СІЗО) став Михайло Фарик.

Про це йдеться на офіційній сторінці Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації у Facebook, передає кореспондент CBN.

Серед пріоритетних завдань новопризначений начальник визначив «необхідність термінової заміни дерев’яних дверей на сучасні металеві у режимному корпусі №1, модернізацію системи охорони установи, поліпшення оперативно-розшукової діяльності, обшукової роботи, створення належних умов несення служби персоналом та комунально-побутових умов ув’язненим».

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року прокуратура й СБУ взяли начальника УВП №14 (СІЗО) Сергія Пазилова на спробі дати хабара прокурору. За 2400 гривень (за версією СБУ, за 10000, а 2400 – лише перша частина) та матеріальні цінності (виготовлені в СІЗО всілякі поділки) він просив пом’якшувати чи взагалі не фіксувати результати перевірок.

20 жовтня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю внесення застави у 128 тисяч гривень. Згодом апеляційний суд зменшив її до 32 тисяч. Пазилов вніс заставу й на час слідства вийшов на волю.

У березні 2018 року співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом військової прокуратури викрили у Кропивницькому на хабарі виконуючого обов’язки начальника установи виконання покарань №14.