Майже 800 постраждалих від рейдерства жителів Петрівського району поновили свої права

За фактом рейдерського захоплення підприємства наразі ведуться слідчі дії

0
291
кількість переглядів

785 членів кооперативу СВК «Агрофірма Маріампольська» поновили свої корпоративні права, звернувшись до комісії Мін’юсту з розгляду скарг.

Про це повідомив сьогодні, 13 червня, в.о. начальника обласного управління юстиції Олег Потьомкін під час проведення прес-конференції, інформує CBN.

«У зв’язку з проведенням незаконних реєстраційних дій виробничий кооператив «Агрофірма Маріампольська» було перетворено в одноіменне товариство з обмеженою відповідальністю. Також до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців були внесені зміни щодо складу керівників і засновників. Фахівці юстиції надали постраждалим всю необхідну методичну допомогу в складанні скарги до комісії Мін’юсту. У результаті їх корпоративні права було поновлено», – прокоментував ситуацію посадовець.

Олег Потьомкін відзначив, що в межах своїх повноважень фахівці юстиції направили до Мін’юсту подання щодо проведення перевірок на дії державного реєстратора Вікторії Кунгас Кіровоградської обласної філії комунального підприємства «Благоустрій Шевченківського району» і приватного нотаріуса Київського нотаріального округу Яни Головіної, які фігурували в рейдерському захопленні підприємства. У результаті розгляду подань і скарг їм було заблоковано доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

За фактом рейдерського захоплення підприємства наразі ведуться слідчі дії.