Службові собаки з Кіровоградщини пройшли щорічну атестацію (ФОТО)

Тварини показали високі результати

0
748
кількість переглядів

12-14 червня на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської області) cобаки пошуково-рятувального відділення Управління ДСНС в області пройшли щорічну атестацію.

Про це повідомила прес-служба УДСНС в області, передає CBN.

Фахівці рятувальної кінології з різних регіонів разом зі своїми пошуково-рятувальними собаками складали іспити з основних видів своєї діяльності: пошук людини у техногенному завалі, у лісі, по сліду в умовах населеного пункту. Крім цього, у чотирилапих рятувальників перевірили слухняність та спритність.

Собака Дерек, вихованець інструктора службового собаківництва прапорщика служби цивільного захисту Аліни Хрустальової, показав відмінний результат та зайняв І місце у пошуку постраждалих у природному середовищі. Аякс, якого тренує кінолог Віктор Ткаченко, зайняв ІІ місце з пошуку людини в завалі.

Загалом, на думку членів атестаційної комісії, всі кінологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій разом зі своїми чотирилапими вихованцями продемонстрували високий рівень професійної підготовки, який помітно виріс за рік, що минув після останніх іспитів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.