Знам’янка стала 19 містом в Україні та другим містом на Кіровоградщині, де впровадили оплату за проїзд через QR-код на 11 маршрутах у міських та приміських автобусах.

Про це CBN поінформували у прес-службі Кіровоградської філії ПриватБанку.

21 червня тут запрацювала нова IT-технологія – безготівкова оплата проїзду у міському транспорті.

Тепер на маршрутах: №2 «Готель – Південний», №3 «Вокзал – вул. Урожайна», №4 «Готель – Водолікарня», №4-А «Готель – Петрово», №5 «Готель – Сільгосптехніка», №6-А «Вокзал – с. Знам’янка (до комбікормового заводу)», №6-Б «Вокзал – с. Знам’янка (до вул. Калинова)», №6-В «Вокзал – с. Знам’янка (до ЗОШ №7)», №7 «Вокзал – Гостинне», №8 «Вокзал – Водяне» та №9 «Готель – Геоід» можна буде оплатити проїзд за допомогою смартфону.

Користуватись такою технологією зможуть і клієнти-власники карток інших банків. Потрібно лише встановити Приват24 на смартфон і додати туди картку іншого банку. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири сплачують тільки вартість квитка. Електронний квиток не витісняє інші способи оплати за проїзд, а додає зручності прихильникам технологій і безготівкових розрахунків. Паралельно можуть діяти е-картка чи стандартний квиток.

Нагадаємо, що 12 містом в Україні та першим – в регіоні, де ПриватБанк запустив оплату за проїзд через QR-код, стала Олександрія.

Жителі Львова, Херсона, Дніпра, Івано-Франківська, Чернігова, Конотопа, Білої Церкви, Сум, Запоріжжя, Хмельницького, Черкас, Олександрії та інших міст із задоволенням користуються QR-кодом при сплаті за проїзд.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.