У «Батьківщині» Кіровоградщини відхрестилися від Лозінського

«Ми навіть не хочемо це коментувати»

0
466
views

Віктор Лозінський не очолюватиме обласний виборчий штаб «Батьківщини».

Про це CBN повідомили у прес-службі обласного осередку партії.

«Ми навіть не хочемо це коментувати», – зазначили у прес-службі й порадили звернутися до голови обласної організації Олександра Чорноіваненка (він же є головою Кіровоградської обласної ради).

Чорноіваненко тим часом у коментарі місцевим ЗМІ заявив, що інформація про те, що Віктор Лозінський очолить обласний виборчий штаб «Батьківщини» є фейком.

Водночас джерело CBN у центральному штабі партії наполягає, що домовленість про керівництво Лозінського виборами на Кіровоградщині все-таки є.

Віктор Лозінський (який на той час був керівником підкомітету Верховної Ради в справах боротьби з організованою злочинністю) став широковідомим в Україні у зв’язку зі справою про смерть Валерія Олійника.

Нaгaдaємо, 16 червня 2009 року в результaті зіткнення нa території мисливських угідь з Лозінським, a тaкож прокурором Головaнівського рaйону Кіровогрaдської облaсті Євгеном Горбенком і нaчaльником Головaнівського рaйвідділу міліції Михaйлом Ковaльським зaгинув мешкaнець селa Грушки Ульяновського рaйону Вaлерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозінського до 15 років позбавлення волі, починаючи з березня 2010-го.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014-го Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський міськрайонний суд навіть відпустив Лозінського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

Наприкінці січня 2016 року Лозінський подав документи на перерахунок терміну за «законом Савченко».

25 лютого 2016 року Бориспільський міськрайонний суд вирішив застосувати до нього умовно-дострокове звільнення.

Генеральний прокурор Юрій Луценко 4 квітня 2017 року повідомив: «Вищим спеціалізованим судом задоволено касаційну скаргу прокуратури та скасовано ухвалу Апеляційного суду Київської області від 06.04.2016, якою залишено без змін ухвалу Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 25.02.2016 про звільнення Лозінського В. О. умовно-достроково від відбування покарання на невідбуту частину покарання – 1 рік 11 місяців 08 днів позбавлення волі».

Зараз Віктор Лозінський знаходиться на волі.

Чергові президентські вибори в Україні мають відбутися у березні 2019 року.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here