У Бобринецькому районі готуються до навчань з тероборони (ФОТО)

Триденні навчання відбудуться наприкінці вересня

1081
кількість переглядів

У Бобринецькому районі готуються до проведення командно-штабних навчань з територіальної оборони, які відбудуться 25 – 29 вересня.

Про це CBN повідомили у Бобринецькій РДА.

Вчора, 2 липня, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний відвідав місце проведення навчань спільно з військовим комісаром Миколою Капітоненком, начальником Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Валерієм Григорчуком та його заступником Романом Савіцьким.

Учасники обговорили практичні моменти організації навчань і питання дислокації учасників, особливості та хід проведення.

Метою проведення навчань є підвищення злагодженості між органами військового управління, органами управління інших військових формувань та правоохоронних органів, обласної та районних державних адміністрацій під час планування та управління силами й засобами територіальної оборони, удосконалення спроможності органів військового управління під час планування та ведення територіальної оборони.

Також на навчальному полігоні під наглядом досвідчених військовослужбовців – керівників занять – будуть відпрацьовувати тактичні дії ведення вогню підрозділом.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.